Şirket Detayları
  • Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker

  •  [Zhejiang,China]
  • İş türü:Dağıtıcı / Toptancı , Üretici firma , Hizmet , Ticaret şirketi
  • Main Mark: Afrika , Amerika , Asya , Karayip , Doğu Avrupa , Avrupa , Orta Doğu , Kuzey Avrupa , Okyanusya , Diğer Piyasalar , Batı Avrupa , Dünya çapında
  • İhracatçı:31% - 40%
  • certs:GB, ISO9001, ISO14001
  • Açıklama:Seamlss Çelik Boru,Paslanmaz Boru Hattı,08Cr17Ti Boru
Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker Seamlss Çelik Boru,Paslanmaz Boru Hattı,08Cr17Ti Boru
Ev > Ürünler > Paslanmaz çelik tüp > GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru

GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru

Paylaştığınız için:  

Temel bilgi

model numarası.: GOST 9940

Ürün Açıklaması


Korozyona dayanıklı çelik GOST 9940 dikişsiz sıcak işlenmiş çelik borular

Çin Paslanmaz Çelik Boru üreticileri, Paslanmaz Çelik Egzoz Borusu, Kaynaklı Çelik Boru, Yuvarlak Paslanmaz Çelik Boru, Polonyalı Paslanmaz Çelik Boru, Paslanmaz Sarmal Boru, Dubleks Paslanmaz Çelik Boru, kalite ve rekabetçi fiyat iyi.

Büyük Paslanmaz Çelik Boru, Paslanmaz Çelik Boru Boru, Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru satın almak istiyorsanız, Çin'de Paslanmaz Çelik Boru üreticisi, lütfen bize ulaşın.

Sıcak haddelenmiş çelik küvetler çeşitli çelik cinsinden yapılmıştır.


Uygulama: Agresif ortamlar için boru hatları, basınçlı kap ve yapıların yarı ürünleri olarak, Yüksek Sıcaklık, Agresif ortamlar için

Paslanmaz Çelik Sınıfları:

08Cr13, 08Cr17, 12Cr13, 12Cr17, 15Cr28, 15Cr25Ti,

04Cr18Ni10, 10Cr23Ni18, 08Cr17Ni15Mo3Ti, 08Cr18Ni10, 08Cr18Ni10Ti, 08Cr18Ni12Nb,

08Cr18Ni12Ti, 08Cr20Ni14Si2,10Cr17Ni13Mo2Ti, 12Cr18Ni9, 12Cr18Ni10Ti, 12Cr18Ni12Ti,

17Cr18Ni9, 08Cr22Ni6Ti

Boyutu: OD: 76-159mm WT: 5-26mm

Toleranslar: OD: Normal doğruluk ±% 1,5, Yüksek doğruluk ±% 1

Duvar kalınlığı:

WT 5 - 8 mm: sıradan acc. +% 20-% 15; yüksek derecede +% 12,5 -% 15

WT 8,5 - 20 mm: sıradan acc. ±% 15; yüksek derecede +% 12,5 -% 15

WT 21 - 26 mm: sıradan acc. +% 12,5-% 15; yüksek derecede ±% 12,5

Tube Sizes

OD, mm

WT, mm

OD, mm

WT, mm

76

5 - 10

127

6 - 22

83; 89; 95; 102; 108; 114

5 - 12

133; 140; 146; 152; 159

6 - 26

121

6 - 20

 

 


Mechanical Properties

Steel Grade

Tensile Strength, N/mm2 (min)

Yield Strength, N/mm2(min)

Elongation, % (min)

08Cr17Ti

372

-

17

08Cr18Ni10

510

-

40

08Cr18Ni10Ti

510

-

40

08Cr18Ni12Ti

510

-

40

08Cr22Ni6Ti

588

-

24

10Cr17Ni13Mo2Ti

529

-

35

10Cr23Ni18

491

-

37

12Cr13

392

-

21

12Cr18Ni10Ti

529

-

40

12Cr18Ni12Ti

529

-

40

15Cr25Ti

441

-

17


Chemical Composition (%, max)

Steel Grade

C

Si

Mn

Cr

Ni

Mo

S

P

Ti

V

08Cr17Ti

0,08

0,8

0,8

16-18

-

-

0,025

0,035

5*C-0,8

-

08Cr18Ni10

0,08

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

-

-

08Cr18Ni10Ti

0,08

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

5*C-0,7

-

08Cr18Ni12Ti

0,08

0,8

2

17-19

11-13

-

0,02

0,035

5*C-0,6

-

08Cr22Ni6Ti

0,08

0,8

0,8

21-23

5,3-6,3

-

0,025

0,035

5*C-0,65

-

10cr17Ni13Mo2Ti

0,10

0,8

2

16-18

12-14

2-3

0,02

0,035

-

5*C-0,7

10Cr23Ni18

0,10

1

2

22-25

17-20

-

0,02

0,035

-

-

12Cr13

0,09-0,15

0,8

0,8

12-14

-

-

0,025

0,030

-

-

12Cr18Ni10Ti

0,12

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

5*C-0,8

-

12Cr18Ni12Ti

0,12

0,8

1-2

17-19

11-13

-

0,02

0,03

0,5-0,7

-

15Cr25Ti

0,15

1

0,8

21-37

-

-

0,025

0,035

5*C-0,9

-

gönderi

Seamlss Steel Pipe Stainless Pipeline

Kimyasal Bileşimler:

GOST 12344-88

GOST 12346-78

GOST 12347-88

GOST 12348-88

GOST 12365-84

GOST 20580-81

Kristaller arası korozyon testi: GOST 6032-89



Ürün kategorileri : Paslanmaz çelik tüp

Ürün resimleri
  • GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru
  • GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru
  • GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru
  • GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru
Bu tedarikçi için e-posta
  • *Konu:
  • *İletileri:
    Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır

Cep Web sitesi Dizin. Site Haritası


Üye ol:
Güncellemeleri, indirim, özel olsun
Teklifler ve büyük ödüller!

Çoklu dil:
Copyright © Tüm hakları saklıdır 2019 Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker.
Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Richard SHEN Mr. Richard SHEN
Senin için ne yapabilirim?
Şimdi sohbet Tedarikçi başvurun