Tedarikçi ile iletişim? Tedarikçi
Richard SHEN Mr. Richard SHEN
Senin için ne yapabilirim?
Şimdi sohbet Tedarikçi başvurun
 böyle:86-574-88255925 E-posta:sales@steel-tubes.com
Anasayfa > Ürünler > Paslanmaz çelik boru > Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
  • Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
  • Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
  • Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
  • Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru
  • Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru

Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru

    Ödeme şekli: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Min. sipariş: 1 Ton
    Teslim süresi: 35 Gün

Temel bilgi

model numarası.: GOST 9940

tip: sorunsuz

belgeleme: API, CE, BSI, UL

Uygulama: Sıvı Borusu

Kesit Şekli: yuvarlak

Yüzey İşleme: cilalı

kullanım: İnşaat ve Dekorasyon

teknik: Sıcak haddelenmiş

Malzeme: Paslanmaz çelik

Material: 200 Series/300 Series/400series

Shape: Round Section

Surface: Pickling

Finish: Heat Treatment

Length: Customers' Request

OD: 3-420mm

Product Name: GOST 9940 Seamless Hot-finished Steel Tu

Grade: 08Cr17Ti , 08Cr18Ni10 , 08Cr18Ni10Ti ,

Additional Info

Ambalaj: ahşap kutularda veya altıgen demetleri ambalaj

Verimlilik: 20000 Tons per Year

Marka: Zenginlere

Ulaşım: Ocean,Land,Air

Menşe yeri: Zhejiang, Çin (Anakara)

Yetenek kaynağı: 60000 Ton per year

Sertifika: ISO9001:2008 ISO14001:2008, TS16949, CE PED, TUV, API

HS Kodu: 7306301100

Liman: Shanghai,Ningbo

Ürün Açıklaması

Çin Paslanmaz Çelik Boru üreticileri, Paslanmaz Çelik Egzoz Borusu, Kaynaklı Çelik Boru, Yuvarlak Paslanmaz Çelik Boru, Polonyalı Paslanmaz Çelik Boru, Paslanmaz Sarma Boru, Dubleks Paslanmaz Çelik Boru, kalite ve rekabetçi fiyat iyi.



Korozyona dayanıklı çelik GOST 9940 dikişsiz sıcak işlenmiş çelik borular

Uygulama: Agresif ortamlar için boru hatları, basınçlı kap ve yapıların yarı ürünleri olarak, Yüksek Sıcaklık, Agresif ortamlar için

Paslanmaz Çelik Sınıfları:

08Cr13, 08Cr17, 12Cr13, 12Cr17, 15Cr28, 15Cr25Ti,

04Cr18Ni10, 10Cr23Ni18, 08Cr17Ni15Mo3Ti, 08Cr18Ni10, 08Cr18Ni10Ti, 08Cr18Ni12Nb,

08Cr18Ni12Ti, 08Cr20Ni14Si2,10Cr17Ni13Mo2Ti, 12Cr18Ni9, 12Cr18Ni10Ti, 12Cr18Ni12Ti,

17Cr18Ni9, 08Cr22Ni6Ti

Boyutu: OD: 76-159mm WT: 5-26mm

Toleranslar: OD: Normal doğruluk ±% 1,5, Yüksek doğruluk ±% 1

Duvar kalınlığı:

WT 5 - 8 mm: sıradan acc. +% 20-% 15; yüksek derecede +% 12,5 -% 15

WT 8,5 - 20 mm: sıradan acc. ±% 15; yüksek derecede +% 12,5 -% 15

WT 21 - 26 mm: sıradan acc. +% 12,5-% 15; yüksek derecede ±% 12,5

Tube Sizes
OD, mm WT, mm OD, mm WT, mm
76 5 - 10 127 6 - 22
83; 89; 95; 102; 108; 114 5 - 12 133; 140; 146; 152; 159 6 - 26
121 6 - 20    

Mechanical Properties
Steel Grade Tensile Strength, N/mm2(min) Yield Strength, N/mm2(min) Elongation, % (min)
08Cr17Ti 372 - 17
08Cr18Ni10 510 - 40
08Cr18Ni10Ti 510 - 40
08Cr18Ni12Ti 510 - 40
08Cr22Ni6Ti 588 - 24
10Cr17Ni13Mo2Ti 529 - 35
10Cr23Ni18 491 - 37
12Cr13 392 - 21
12Cr18Ni10Ti 529 - 40
12Cr18Ni12Ti 529 - 40
15Cr25Ti 441 - 17

Chemical Composition (%, max)
Steel Grade C Si Mn Cr Ni Mo S P Ti V
08Cr17Ti 0,08 0,8 0,8 16-18 - - 0,025 0,035 5*C-0,8 -
08Cr18Ni10 0,08 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 - -
08Cr18Ni10Ti 0,08 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 5*C-0,7 -
08Cr18Ni12Ti 0,08 0,8 2 17-19 11-13 - 0,02 0,035 5*C-0,6 -
08Cr22Ni6Ti 0,08 0,8 0,8 21-23 5,3-6,3 - 0,025 0,035 5*C-0,65 -
10cr17Ni13Mo2Ti 0,10 0,8 2 16-18 12-14 2-3 0,02 0,035 - 5*C-0,7
10Cr23Ni18 0,10 1 2 22-25 17-20 - 0,02 0,035 - -
12Cr13 0,09-0,15 0,8 0,8 12-14 - - 0,025 0,030 - -
12Cr18Ni10Ti 0,12 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 5*C-0,8 -
12Cr18Ni12Ti 0,12 0,8 1-2 17-19 11-13 - 0,02 0,03 0,5-0,7 -
15Cr25Ti 0,15 1 0,8 21-37 - - 0,025 0,035 5*C-0,9 -

gönderi

GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru GOST 9940 Korozyon Dirençli 28mm Paslanmaz Çelik Boru, Sıcak Bitmiş Dikişsiz Boru

Kimyasal Bileşimler:

GOST 12344-88

GOST 12346-78

GOST 12347-88

GOST 12348-88

GOST 12365-84

GOST 20580-81

Kristaller arası korozyon testi: GOST 6032-89

KALİTE KONTROL

1 ~ Gelen Hammadde Muayene
Çelik sınıf karışmasını önlemek için 2 ~ Hammadde Ayrımı
3 ~ Soğuk Çekme için Isıtma ve Çekiç Sonu
4 ~ Soğuk Çekme ve Soğuk Haddeleme, hat denetimi
5 ~ Isıl İşlem, + A, + SRA, + LC, + N, Q + T
6 ~ Belirtilen uzunluk-bitmiş ölçüm muayenesine doğrultma-kesme
7 ~ Çekme Mukavemeti, Verim Dayanımı, Uzama, Sertlik, Darbe, Mictrostruture vb. Ile kendi laboratuarlarında Machanical Testi
8 ~ Paketleme ve Stoklama.

Çelik borularımızın% 100'ü boyutsal olarak kontrol edildi
Çelik borularımızın% 100'ü mükemmel yüzey koşullarına ve yüzey kusurlarına sahip olmadıklarından emin olmak için görsel olarak kontrol edilir.
Uzunlamasına ve enine kusurları ortadan kaldırmak için% 100 girdap akımı testi ve ultrosonik test.

SSS

S: Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
A: profesyonel bir çelik boru malzemeleri mucit, üretici ve çözüm sağlayıcı
Q: teslim süresi ne kadardır?
A: mal stokta ise Genellikle 7-14 gün. veya mal stokta değilse 30-60 gündür ve miktarına göre değişir.
S: Örnekler sunuyor musunuz? ücretsiz mi yoksa ekstra mı?
A: Evet, biz ücretsiz ücret için örnek sunabiliriz ama navlun bedelini ödemeniz gerekir.
S: Ödeme koşullarınız nedir?
A: Ödeme <= 1000USD, önceden% 100. Ödeme> = 1000 USD, peşin% 30 T / T, shippment önce denge.
Başka bir sorunuz varsa, pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin

Ürün kategorileri : Paslanmaz çelik boru

Bu tedarikçi için e-posta
  • Mr. Richard SHEN
  • Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır

Related Products list

Ev

Phone

Skype

Sorgulama